ATRAKCJE WESELNE

SUPER ROZRYWKA PODCZAS WESELA I ŚWIETNA PAMIĄTKA W POSTACI WYDRUKOWANYCH ZDJĘĆ - TO WŁAŚNIE FOTOBUDKA. DUŻO GADŻETÓW DO KREOWANIA SWOJEGO WYGLĄDU ZACHĘCA DO WSPÓLNEJ ZABAWY.
NAPIS LOVE, KTÓRY ŚWIECI CIEPŁYM ŚWIATŁEM NADA SALI WESELNEJ KLIMAT I BĘDZIE DOBRYM TŁEM DO WYKONYWANIA ZDJĘĆ. DOSTĘPNE SĄ RÓWNIEŻ ŚWIECĄCE INICJAŁY.
TANIEC W CHMURACH TO NIEWĄTPLIWIE NAJBARDZIEJ ZDUMIEWAJĄCA  ATRAKCJA.
 WASZ TANIEC + UNOSZĄCY SIĘ LEKKO NAD PARKIETEM DYM = WZRUSZENIE, ZACHWYT I ZDUMIENIE GOŚCI, A PRZY TYM STWORZONA ZOSTAJE PIĘKNA SCENERIA DO FILMU I ZDJĘĆ.

OFEROWANE PRZEZ NAS ATRAKCJE OBSŁUGIWANE SĄ PRZEZ PROFESJONALNYCH ASYSTENTÓW.

NAPIS LOVE i INICJAŁY

WYKONANY Z  DREWNA MALOWANEGO BIAŁĄ FARBĄ. JEST CIĘŻKI, STABILNY. MOŻE STAĆ W ŚRODKU SALI WESELNEJ JAK I NA ZEWNĄTRZ. LEDOWE ŻARÓWKI BARWY CIEPŁEJ, Z REGULACJĄ NATĘŻENIA ŚWIATŁA(JAŚNIEJ, CIEMNIEJ), DOSKONALE OŚWIETLĄ SALE WESELNĄ. 
WYMIARY:  WYSOKOŚĆ 1,40m; DŁUGOŚĆ: +-5m; GŁĘBOKOŚĆ: 0,3m.
PIERWSZE LITERY WASZYCH IMION POŁĄCZONE ZNAKIEM "&" TO ALTERNATYWA LUB DODATEK DO NAPISU LOVE. INICJAŁY SĄ MNIEJSZE OD NAPISU LOVE (DOBRE ROZWIĄZANIE NA MNIEJSZĄ SALĘ). WYMIARY: WYSOKOŚĆ 1,10m; DŁUGOŚĆ +-2m; GŁĘBOKOŚĆ 0,3m.

FOTOBUDKA

WSPANIAŁY I NIEPOWTARZALNY DESIGN, DUŻY EKRAN, PROFESJONALNE OŚWIETLENIE, WYDRUK ZDJĘĆ W KILKA SEKUND. TO NIEKTÓRE ATUTY NASZEJ FOTOBUDKI. MOŻLIWOŚĆ WYBRANIA TŁA FOTOGRAFICZNEGO ORAZ PERSONALIZACJI WYDRUKÓW(DATA, IMIONA, GRAFIKA ITP.). ZDJĘCIA BEZ LIMITÓW. DUŻO GADŻETÓW DO KREOWANIA WIZERUNKU. WYDRUKI W RÓŻNYCH FORMATACH. PROFESJONALNA OBSŁUGA DBA O DOSKONAŁĄ ZABAWĘ.

TANIEC W CHMURACH
FONTANNY ISKIER

PROFESJONALNE GENERATORY NIEUŻYWAJĄCE SUCHEGO LODU WYTWORZĄ CIĘŻKI DYM UNOSZĄCY SIĘ TUŻ NAD PARKIETEM. NIEPOWTARZALNEMU EFEKTOWI TAŃCA W CHMURACH MOGĄ TOWARZYSZYĆ FONTANNY ISKIER. TE PROFESJONALNE WYRZUTNIE PRAWDZIWYCH, NIEPALNYCH, BEZDYMNYCH I BEZWONNYCH ISKIER NA PEWNO WPRAWIĄ W ZACHWYT WSZYSTKICH GOŚCI. 
ATRAKCJE TE MOGĄ BYĆ REALIZOWANE RAZEM LUB OSOBNO.